Rodzaje krzeseł, które powinnaś mieć w swoim salonie kosmetycznym

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Estetyka
  3. Rodzaje krzeseł, które powinieneś mieć w swoim ...

Jedną z najtrudniejszych części prowadzenia firmy jest jej wystrój i wyposażenie w niezbędne elementy do jej funkcjonowania. Jeśli w Twoim przypadku mamy do czynienia z estetyką, to wiesz, że meble są niezbędne, aby Twoja przestrzeń była idealna.

W tym artykule dowiesz się o rodzajach krzeseł, które najlepiej pasują do Twojego salonu kosmetycznego, ich modelach, stylach i gdzie możesz je kupić, aby zagwarantować swoim klientom lepsze doświadczenia w Twojej firmie.

Czym są fotele do salonu kosmetycznego?

Fotele są najlepszym narzędziem, które można wykorzystać w swojej estetyce, ponieważ będą miały podwójną funkcję: z jednej strony, aby udekorować tak, że wszystko wygląda zrównoważone zgodnie z tym, co chcesz przekazać jako marka, a z drugiej strony, aby pomóc w pracy w odpowiedni sposób.

Oto kilka modeli i rodzajów foteli, które powinieneś mieć w swojej estetyce. Pamiętaj, że to, jakie krzesła wybierzesz, będzie zależało od usług, które oferujesz:

Rodzaje foteli do salonów kosmetycznych

Fotel z oparciem

System ruchu 360°, który posiadają fotele odchylane, pozwoli Ci na lepsze poruszanie się, a tym samym lepsze zarządzanie klientem podczas wizyty. Jego elektryczny system pozwala na podnoszenie lub opuszczanie, a Ty możesz go ustawić w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najwygodniejszy. Podobnie jego ergonomiczna budowa sprawi, że Twój klient będzie czuł się w pełni komfortowo podczas swojej sesji.

Fotele rozkładane mają różne rodzaje modeli, ale bez wątpienia najlepsze do Twojego salonu kosmetycznego są: te, które rozkładają się poziomo, pozostając jako półkanapa, idealna do każdego rodzaju zabiegów kosmetycznych.

Via Pinterest

Fotel dla "podkładek pod głowę".

Jeśli masz salon kosmetyczny, upewnij się, że krzesła pasują do koloru ścian i reszty mebli. W związku z tym, inwestycja w wygodny fotel do mycia głowy, na którym klienci będą mogli odpocząć podczas nakładania lub usuwania zabiegów fryzjerskich, jest idealnym rozwiązaniem. Postaraj się wybrać najwygodniejszy i taki, który najlepiej pasuje do fizycznej przestrzeni Twojego biznesu, ponieważ jest to zazwyczaj procedura, w której niektórzy klienci mogą czuć się niekomfortowo.

Via Pinterest

Fotel z hydromasażem do manicure lub pedicure

W przypadku manicure czy pedicure musisz zadbać nie tylko o komfort klienta, ale także o to, aby Twój pracownik mógł mieć odpowiednią postawę, a to możesz uzyskać tylko dzięki odpowiedniemu krzesłu; z drugiej strony musisz także pomyśleć o recepcji, poczekalni i szufladach do przechowywania wszystkich materiałów, których używają w Twojej estetyce.

Via Pinterest

Meble do poczekalni

Ważne jest, abyś wybierając fotel do swojej estetyki wziął pod uwagę istotę swojego lokalu, jego styl i to, co chcesz przekazać swoim klientom, gdy wchodzą do Twojej przestrzeni. Oprócz stylu, który chcesz wywołać, ważne jest również, abyś pamiętał o usługach, które oferujesz w środku, abyś mógł wybrać odpowiednie fotele. Kolejnym ważnym meblem, który nie jest związany z Twoją ofertą usługową jest to, co wybierzesz do poczekalni.

W tym sensie wybór mebli, które są wygodne i które pasują do wystroju, jest niezbędny.

Via Pinterest

W każdym razie przy dokonywaniu zakupów koniecznie pamiętaj o swoich klientach, bo dzięki temu nie tylko będziesz wiedział, jakie meble są najlepsze, ale też skupisz swoje inwestycje na tych, którzy rzeczywiście będą z nich korzystać i cieszyć się z Twoich usług.

Gdzie kupić fotele kosmetyczne?

Pamiętaj, że przed zakupem krzeseł do salonu kosmetycznego, ważne jest, aby zrobić strukturę kosztów i zaplanować budżet na to, aby nie zaszkodzić przepływowi gotówki.

Istnieje kilka opcji zakupu foteli kosmetycznych. W każdym razie w Ameryce Łacińskiej możesz skorzystać z takich stron internetowych jak MercadoLibre, gdzie znajdziesz różnych dostawców i oferty. Inną opcją jest przejście bezpośrednio do Amazon, ale należy ocenić koszty i czas wysyłki. Podobnie Maletti Group (we Włoszech) jest światowym punktem odniesienia dla krzeseł do salonów kosmetycznych, gdzie można skonsultować podobne modele i dostosować je do opcji wyszukiwania w zależności od kraju, w którym się znajdujemy.

Krótko mówiąc, kupując meble do salonu kosmetycznego, a dokładniej krzesła, należy wybrać te, które są wygodne, wykonane z dobrej jakości materiałów, ale przede wszystkim: funkcjonalne. Dobry mebel będzie miał decydujące znaczenie dla utrzymania stałych klientów, przyciągnięcia nowych i nadania wartości pracownikom i firmie.

Artykuły powiązane

1. kabina spa: różnice z estetyką i spa

2. Stretchery dla salonów kosmetycznych

3. więcej mebli do salonu

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria