Postaw stopę w drzwiach branży dołączając do PROJEKTU: Men

Fellowship for British Hairdressing's PROJECT: Men prowadzi rekrutację dla trzech nowych członków, którzy dołączą do zespołu w 2020 roku, kiedy to przechodzą na rok 2021.

PROJECT: Men, podobnie jak wszystkie inne projekty Fellowship, został wstrzymany na ten rok z powodu pandemii Coronavirus. Ale istniejący zespół wznowi swoją działalność w nowym roku - i co ciekawe, jest miejsce dla trzech nowych fryzjerów, którzy mogą do nich dołączyć.

Co to jest?

PROJECT: Men to flagowy program mentoringu fryzjerstwa męskiego Fellowship, uruchomiony w 2019 roku. Prowadzony przez wielokrotnie nagradzanego fryzjera i stylistę sesyjnego, Jonathana Andrew, zapewnia 12-miesięczny program edukacji, mentoringu i możliwości dla osób zainteresowanych rozwojem i doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie męskich włosów.

Projekt zapewnia wgląd we wszystkie aspekty fryzjerstwa męskiego, od podstawowych technik barberskich, golenia i strzyżenia, po koloryzację, umiejętności prezentacyjne i sesje zdjęciowe. Zespół spotyka się co miesiąc na sesji mentorskiej, prowadzonej przez zaproszonych ekspertów. W przeszłości byli to między innymi Danny & Co, Hayden Cassidy, Johnny Shanahan, Andrea Raymond i Master Barbers.

Do tego dochodzi możliwość dołączenia do lidera zespołu Jonathana podczas pracy nad pokazami tygodnia mody, praca na scenie na żywo z Fellowship w Salon International oraz możliwość zdobycia doświadczenia na planie filmowym.

Jonathan mówi: "Jestem zaszczycony, że mogę być Liderem Projektu dla PROJECT: Men na drugi rok. Męskie włosy to coś, co mnie bardzo pasjonuje i myślę, że jest tak wiele niesamowitych możliwości do odkrycia od salonu aż po scenę. To będzie rok pełen wrażeń, pełen rzeczy, które chciałabym mieć, kiedy zaczynałam swoją przygodę z fryzjerstwem."

Ponieważ rynek fryzjerstwa męskiego wciąż się rozwija, nigdy nie było lepszego momentu na rozwijanie swoich umiejętności w tej kategorii. Z niezliczonymi możliwościami w męskim fryzjerstwie - barbering, praca przy sesjach, fryzjerstwo męskie, edukacja, ambasadorstwo marki - nie brakuje dróg do ekscytującej kariery; wszystkie z nich mogą rozpocząć się w 2021 roku wraz z miejscem w zespole.

Jak aplikować

Projekt: Men to zróżnicowany i integracyjny projekt, odpowiedni dla każdego, kto chce zdobyć więcej doświadczenia w męskiej fryzurze - nie ma limitu wieku i nie musisz mieć doświadczenia w barberingu.

Aby ubiegać się o jedno z trzech dostępnych miejsc, kandydaci powinni wypełnić formularz dostępny na stronie www.fellowshiphair.com i przesłać trzy zdjęcia swoich prac z zakresu fryzjerstwa męskiego. Termin zgłoszeń upływa w czwartek 24 września 2020 r. w południe.

Czytaj dalej

Dlaczego musisz zgłosić się do konkursu Modern Barber Awards 2020

Kto pojawi się na scenie Modern Barber na Salon International?

Dlaczego decyduję się zatrudniać swoich pracowników zamiast wynajmować krzesła?

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria