Zalecenie dotyczące samodzielnej praktyki w zawodzie fryzjera opublikowane

Raporty zostały opublikowane w tym tygodniu, które zalecają zmiany w stażach i edukacji technicznej dla włosów i urody, w tym zalecenie, że istnieje odrębna nowa praktyka dla fryzjerstwa.

Są one następstwem "przeglądów tras", które sprawdzają, czy praktyki, T Levels i inne techniczne szkolenia edukacyjne są wysokiej jakości i w pełni aktualne.

Institute for Apprenticeships and Technical Education (Instytut) opublikował raporty podsumowujące wyniki ostatnich przeglądów tras.

Pierwszy z nich dotyczy branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Obejmuje ona hair professional apprenticeship, która została zatwierdzona przed uruchomieniem Instytutu w 2017 roku i teraz zostanie zaktualizowana. Co ciekawe, istnieje zalecenie, aby istniała samodzielna nowa praktyka dla barberingu.

Drugi raport obejmuje najważniejsze ustalenia z naszego przeglądu 15 praktyk zawodowych dla sektorów kreatywnych i projektowych. Obejmuje to zalecenie, aby opcje telewizji, radia, public relations i komunikacji korporacyjnej zostały włączone do istniejącej praktyki dla młodszych dziennikarzy.

Jennifer Coupland, dyrektor naczelny w Instytucie, powiedział:

"To był naprawdę trudny czas dla tych sektorów, ale te przeglądy tras zapewniły fantastyczną okazję do zebrania informacji zwrotnej na temat tego, co działa i gdzie rzeczy wymagają poprawy w zakresie praktyk zawodowych i edukacji technicznej. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy zadali sobie trud, aby wnieść swój wkład w bardzo trudnych okolicznościach w przypadku COVID-19. Przywiązujemy ogromną wagę do imponującego poziomu zaangażowania pracodawców poprzez nasze grupy trailblazer, panele tras i szersze konsultacje zewnętrzne.

"Cieszę się, że mogę zaprezentować te streszczenia zaleceń z przeglądów tras. Wyjdziemy z pandemii, a te przeglądy zapewnią, że odpowiednie praktyki zawodowe będą na miejscu, aby wspierać tę naprawę i służyć potrzebom umiejętności w swoich sektorach przez wiele lat."

Raporty określają również:

  • Jakie zawody są dodawane, usuwane i traktowane priorytetowo w celu rozwoju opcji dalszego szkolenia
  • Zobowiązania instytutów do wspierania edukacji technicznej w zakresie fryzjerstwa i urody oraz kreatywności i projektowania
  • Nasze planowane kolejne kroki.

Instytut podkreślił, że zdaje sobie sprawę, że COVID-19 nadal ma duży wpływ na pracodawców i rozważył najbardziej odpowiedni czas na ujawnienie wyników tych przeglądów.

Oczekuje się, że jeszcze w tym roku zostaną opublikowane pełne raporty, które będą zawierały dalsze refleksje na temat wpływu COVID-19 oraz długoterminowych zmian w sektorze.

Raporty podsumowujące dotyczące włosów i urody można pobrać tutaj.

Czytaj dalej

"Dyskontowanie obniża wartość branży".

Szacunek złożony Allanowi Stone'owi

MB Upskills: Program wydarzeń na żywo jest tutaj

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria