Good Salon Guide oferuje szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla osób chorych psychicznie

Good Salon Guide uruchamia internetowe kursy Mental Health First Aid dla fryzjerów, barberów i kosmetyczek w całej Wielkiej Brytanii. Ma na celu przeszkolenie pracowników, aby stać się uznanym i zarejestrowanym miejscu pracy zdrowia psychicznego pierwszej pomocy.

Zapewnienie przystępnego wsparcia zdrowia psychicznego jest coś, co Good Salon Guide dyrektor zarządzający, Gareth Penn, chciał zrobić przez jakiś czas. Ale teraz, bardziej niż kiedykolwiek, myśli, że kursy będą ratunkiem dla wielu właścicieli salonów i menedżerów.

On powiedział: "Nasi członkowie od dawna powiedział nam, że cenią sobie jakąś pomoc w zakresie wspierania zdrowia psychicznego swoich pracowników, ale od COVID-19, potrzeba tego wzrosła dramatycznie.

"Kursy te są łatwo dostępne dla każdego, obejmują szeroki obszar zagadnień zdrowia psychicznego i będzie upoważnić uczestników do dostrzeżenia oznak złego stanu zdrowia psychicznego i zachęcić ich do przełamywania barier, słuchać w sposób nieosądzający i, signpost do wsparcia dla odzysku."

Osoby, które ukończą kurs otrzymają certyfikat Mental Health First Aid England (MHFA) Adult Two Day Mental Health First Aider i zostaną zarejestrowane w MHFA jako zatwierdzony Mental Health First Aider.

Good Salon Guide zdecydował się na współpracę z MHFA, ponieważ chce pomóc wspierać fryzjerów, fryzjerów i terapeutów w całej Wielkiej Brytanii, którzy odgrywają istotną rolę w sercu lokalnych społeczności.

Gareth dodał: "Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że MHFA wspiera naszą podróż, aby przynieść te kursy nie tylko do naszych członków, ale szerszej społeczności włosów. Dzielą oni naszą wiarę w wartość fryzjerów i wierzymy, że udział w kursie przyniesie korzyści nie tylko pracownikom salonów, ale również klientom."

Pierwsze daty kursów są następujące: 8, 10, 22 i 24 lutego. Każda sesja będzie trwała od 7 do 9pm, a koszt to £250 dla członków Good Salon Guide. Dla pozostałych to £275. Istnieje plan płatności dostępny dla członków, a rejestracja może być dokonana poprzez stronę internetową Good Salon Guide: www.goodsalonguide.com/ 023 92 295000.

Czytaj dalej

Zespół Pan Sam Wall zbiera pieniądze dla mężczyzn zdrowia psychicznego organizacji charytatywnych

Lions Barber Collective oferują szkolenia w zakresie zdrowia psychicznego

5 sposobów klienci mogą wspierać fryzjerów podczas lockdown 3.0

Komentarze (0)

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria