American Crew powołuje Chrisa O'Riordana na członka Team Crew

American Crew z przyjemnością ogłasza, że poprzedni zwycięzca All Star Challenge Chris O'Riordan został wybrany do programu American Crew Team Crew.

"Chris oddanie i zaangażowanie w American Crew w ciągu ostatnich trzech lat było wyjątkowe. Jako zwycięzca All Star Challenge 2018 & 2019 dla IE pokazał napęd, niesamowitą technikę i godną pozazdroszczenia kreatywność. Wierzymy, że wybitna edukacja zaczyna się od pozytywnego i wspierającego podejścia i jesteśmy dumni i podekscytowani, że możemy powitać Chrisa w Team Crew, gdzie rozpocznie swoją podróż, aby stać się edukatorem o międzynarodowej renomie i członkiem globalnego zespołu American Crew All-Star." Matt Horder, Revlon Professional Commercial Director for UK & IE

Team Crew, to pierwszy krok do zostania członkiem elitarnego zespołu American Crew All Stars. Unikalny program, w którym Chris będzie szkolony przez zespół Global All-Star, w tym Dyrektora Kreatywnego American Crew Paula Wilsona i Dyrektora Edukacji Globalnej Phoenixa Thomsona. Będzie również szkolony w Wielkiej Brytanii przez członków All-Star: Iana Harrolda, Nicka Taylora, Izaaka Bradinga i Iana Tuckera. Jako członek Team Crew, Chris będzie pomagał zespołowi All-Star z Wielkiej Brytanii i Irlandii, prowadząc edukację na terenie Wielkiej Brytanii zarówno w American Crew Academy, jak i w salonach i salonach fryzjerskich American Crew. Chris będzie również pomagał w pracy na uznanych scenach i pokazach.

Chris działa w branży od dziewięciu lat, budując lojalną klientelę w Killarney, w Irlandii, gdzie pełni funkcję menadżera ST4men, męskiego oddziału Sean Taaffe Group. W ostatnich latach pojawił się w wielu krajowych magazynach, zdobył wiele nagród w Irlandii oraz dwa tytuły na świecie. Najbardziej godne uwagi było zdobycie kolejnych irlandzkich tytułów w American Crew All Star Challenge w 2018 i 2019 roku, a następnie reprezentowanie Irlandii na globalnych finałach American Crew ASC w Nowym Jorku w 2019 roku. Kolejnym punktem kulminacyjnym było zwycięstwo w globalnym finale Alternative Hair Show Men's Cut and Colour, który odbył się w prestiżowym Royal Albert Hall przed publicznością liczącą 5000 osób.

Chris wyjaśnia: "Dołączenie do Team Crew to niewiarygodna okazja i ogromny krok w mojej karierze. Dołączenie do globalnej marki to spełnienie marzeń, zwłaszcza, że jest to American Crew. Są wiodącą marką produktów do włosów dla mężczyzn, zawsze na czele innowacji w pielęgnacji włosów i zawsze o krok przed trendami. Jestem bardzo podekscytowany rozpoczęciem współpracy z zespołem, poznałem wielu z nich w ciągu ostatnich kilku lat na różnych imprezach. Nie mogę się doczekać, aby z nimi trenować i w końcu kształcić się u ich boku."

Czytaj dalej

American Crew All Star Challenge - zgłoszenia są otwarte

Rozpoczęcie konkursu Modern Barber Awards 2021

Co oznacza wiosenny budżet 2021 dla fryzjerów?

Komentarze (0)

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria