Branża fryzjerska składa hołd Allanowi Stone'owi

Jesteśmy zasmuceni wiadomością, że zmarł Grand Master Barber Allan Stone. Allan był zarówno utalentowanym fryzjerem, jak i nauczycielem oraz szefem. Nasze myśli są z jego rodziną i przyjaciółmi w tym smutnym, smutnym czasie.

Branża odpowiedziała swoimi wspomnieniami i dobrymi chwilami spędzonymi z Allanem w mediach społecznościowych. Wyraźnie dotknął życia wielu ludzi, zarówno zawodowo, jak i na poziomie osobistym. Fryzjer z South Shields był właścicielem Stoney's Barber Shop, był edukatorem Great British Barbering Academy i wykładowcą w South Tyneside College, aby wymienić tylko niektóre z jego wielu osiągnięć.

Oto tylko niektóre z pięknych hołdów, które już widzieliśmy na platformach mediów społecznościowych. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i wyrazami uznania.

"Nie mogę uwierzyć, że to piszę. Obudziłem się z wiadomością, że przemysł stracił kolejną legendę. Allan, wziąłeś mnie pod swoje skrzydła od pierwszego spotkania, pomogłeś mi bez końca i będę ci dozgonnie wdzięczny za twój mentorski statek i przyjaźń.
Śpij dobrze kolego, zobaczymy się ponownie ????????"

Hannah McKnight

"Będę tęsknić za Tobą Alan Stone. Będę tęsknić za twoimi telefonami, będę tęsknić za twoimi rozmowami, będę tęsknić za twoją szczęśliwą małą twarzą. Do zobaczenia po drugiej stronie. Kocham cię bracie."

Paul Simmons

"Tak więc dziś rano odeszła kolejna wielka legenda w świecie barberingu. Pan Allan Stone czule znany jako Stoney dla swoich kolegów. Wielki przyjaciel dla wielu i człowiek rodzinny również. Będzie go bardzo brakowało wszystkim, którzy go poznali, nie tylko z powodu jego umiejętności nauczania i umiejętności fryzjerskich, ale także jego wielkiego charakteru większego niż życie. Znałem go tylko przez ostatnie kilka lat osobiście, ale pozostawił po sobie radosne wrażenie na każdym, kogo spotkał. R.I.P kolego."
Raymond Simons

"Do wszystkich Allan Stone rodzina i przyjaciele my naprawdę zdruzgotany usłyszeć wiadomość nasze myśli są z wami. Jesteś moim bohaterem mój przyjacielu, a bohaterowie nigdy nie umierają. od całej twojej rodziny GBBA kochamy cię."
James Kirton

"Allan, to był zaszczyt spędzić z Tobą czas. Love always."
Tony Haresign

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria