Tom Chapman rozpoczyna nowy podcast z okazji Dnia Czasu na Rozmowę

Działacz na rzecz zdrowia psychicznego, autor i założyciel Lions Barber Collective, Tom Chapman wydał swój debiutancki podcast w dniu Time to Talk (czwartek 4 lutego), aby zachęcić do lepszych i więcej rozmów o zdrowiu psychicznym.

W tym podcaście zostaniesz zaproszony do wirtualnego salonu fryzjerskiego Toma i będziesz mógł podsłuchać rozmowę między fryzjerem a jego klientem. Ze względu na doświadczenie Toma, prowadzącego wiele ważnych, a nawet ratujących życie rozmów na fotelu fryzjerskim, pomyślał on, że jego fotel fryzjerski będzie idealnym miejscem do nadawania audycji, dającej wgląd w życie ludzi, ich myśli i pozytywny wpływ, jaki branża fryzjerska może mieć na tych, którym służy.

Ten podcast będzie świecić światło na znaczenie rozmowy o zdrowiu psychicznym i pokaże fakt, że bez względu na chód życia wszyscy mamy zdrowia psychicznego i może wpłynąć na każdego w każdej chwili, z ostatnich 12 miesięcy jest doskonałym przykładem, dlaczego musimy rozmawiać i dbać o siebie więcej.

Tom powiedział: "Jako fryzjer lub fryzjer stajesz się trochę społecznym kameleonem, dostosowując się do tego, kto jest w twoim fotelu, jednocześnie ucząc się tak wiele od ludzi w tym samym czasie. Jest to dość uprzywilejowana pozycja w społeczeństwie i ludzie rozmawiają z nami o wszystkim! Jesteśmy częścią ich podróży, dzieląc się najważniejszymi częściami ich życia, pierwszymi randkami, propozycjami, ślubami, urodzinami, rozmowami o pracę, narodzinami, a nawet pogrzebami. Czuję, że moje krzesło jest idealnym miejscem do przeprowadzenia kilku potężnych rozmów i po raz pierwszy będziecie mogli również podsłuchać!"

Inauguracyjny odcinek będzie zawierał rozmowę z byłym bramkarzem Liverpoolu i Anglii Chrisem Kirklandem, w której Tom bada pracę, jaką Chris wykonuje teraz wspierając zdrowie psychiczne, jego pracę z Fundacją Liverpool FC, własne zdrowie psychiczne Chrisa, a nawet to, co stało się z jego medalem Ligi Mistrzów!

Użyj poniższego linku, aby śledzić na Spotify

https://open.spotify.com/show/4u97PBEtYOYcwTsxzlHlRA

Komentarze (0)

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria