10 Najlepszych pędzli do golenia

Dobry pędzel do golenia jest podstawą klasycznego golenia na mokro. Być może masz odpowiednie ostrze i odpowiednią maszynkę. Możesz nawet wybrać swoje ulubione mydło i zapach, ale bez pędzla do golenia, który spieni mydło i pianę, która ochroni Twoją twarz, nie osiągniesz korzyści, których oczekujesz po goleniu na mokro. I tu właśnie z pomocą przychodzi pędzel do golenia.

Pędzle do golenia są dostępne we wszystkich kształtach, kolorach, rozmiarach i rodzajach włosia, więc znalezienie idealnego może być nie lada wyzwaniem. Ale nie obawiaj się! Inni przeszli tę drogę przed Tobą. Oto 10 najlepszych pędz li do golenia od West Coast Shaving, które są uwielbiane przez naszych klientów. (Mamy pędzle do golenia ze wszystkich półek cenowych, rodzajów włosia, rozmiarów i kolorów).

#1 - WCS Tortoiseshell Collection Torch Shaving Brush, Silvertip

  • Włosie - srebrna końcówka
  • Uchwyt - wzór w kształcie muszli żółwia
  • Wysokość/węzeł - 115mm/26mm

Ten pędzel jest uwielbiany z tak wielu powodów. Recenzenci zachwalają: "Tak gęsty, tak twardy, tak w pełni wypełniony. Ta szczotka przekroczyła wszelkie oczekiwania" i "Ta szczotka zasysa mydło i ładuje je wygodnie i łatwo na moją twarz. Poza tym świetnie wygląda powieszona na blacie w łazience". Ten przybór do pielęgnacji ma wszystko, od formy do funkcji. A na domiar złego, jest bardzo wartościowy. Nie przekroczyliśmy 50 dolarów za pędzel do golenia z końcówką silvertip. To jest magia!

#2 - Pędzel do golenia Parker Pure Badger, czarny i chromowany

  • Włosie - czysty borsuk
  • Uchwyt - czarny i chromowany
  • Wysokość/węzeł - 104mm/23mm

Ten pędzel do golenia Parker znajduje się na szczytach list "best of" na wielu blogach. Wylądował również tutaj. Recenzenci piszą: "Po roku używania mogę powiedzieć, że ten pędzel trzyma się świetnie. Rozgrzał się i teraz jest tak miękki jak Silvertip. Nie straciła ani jednego włoska. To pędzel najwyższej jakości za bardzo uczciwą cenę. Nie wiem jak Parker to robi." i "W porównaniu z innymi pędzlami Badger za mniej niż 50$, które posiadam, ten jest z najwyższej półki. Niesamowite trzymanie wody, co oznacza luksusową pianę, a w tej cenie powinieneś spróbować najwyższej jakości w przystępnej cenie." Jakość konstrukcji, jakość doświadczenia.

#3 - Pędzel do golenia WCS Lantern, syntetyczny, czarny

  • Włosie - syntetyczne
  • Rączka - czarny akryl
  • Wysokość/węzeł - 99mm/24mm

To jest po prostu piękny pędzel z dramatyczną czarną rączką i wyjątkowym syntetycznym włosiem. Jest fantastyczny dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z goleniem. Recenzent Edmond komentuje: "To świetny pędzel; jakość i cena są odpowiednie! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem tradycyjnego golenia, czy starym wyjadaczem, nie zawiedziesz się kupując ten pędzel." Praktycznie doskonały pod każdym względem.

Komentarze (0)

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria