Wskazówki dotyczące golenia na mokro dla pocałunków na twarzy

Brody i wąsy są ostatnio w centrum uwagi, ale my chcemy zwrócić uwagę na nieskazitelnie ogolony kubek. A czy jest coś bardziej całuśnego niż gładki, miękki i pachnący policzek? Nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie pożądanego rezultatu niż klasyczne golenie na mokro.

Klasyczne wskazówki dotyczące golenia na mokro dla walentynkowych pocałunków:

  • Krok pierwszy: Weź prysznic

Zacznij od długiego, gorącego prysznica (Twoja nieobecność zostanie zauważona, a nieobecność sprawia, że serce staje się milsze, prawda? Tylko nie zużywaj WSZYSTKICH gorących wód, wtedy będziesz w ... no cóż, ahem, gorącej wodzie). Ale tak naprawdę, gorący prysznic otworzy twoje pory i zmiękczy twoje wąsiska w przygotowaniu do golenia. Zajrzyj za uszy, jak nauczyła cię mama. Dobra pielęgnacja nigdy nie jest źle widziana, więc zrób peeling w górę i w dół. Rozważ również stosowanie produktu do wstępnego golenia. Użycie produktu, który naprawdę zmiękczy wąsik, doprowadzi do dokładniejszego i gładszego golenia na mokro. A mówiąc o dokładniejszym. . . to jest to, do czego dążymy, co? Wypróbuj Taconic Organic Olejek przed goleniem, bezzapachowy.

  • Krok drugi: Wybierz mydło

Kubek cudownie pieniącego się kremu do golenia lub mydła jest tym, czego potrzebujesz, aby nasmarować i ochronić skórę podczas golenia na mokro BBS. Wybierz więc mydło do golenia, które pozwoli Ci na bezdotykowe golenie. Stworzenie puszystej, poduszkowej warstwy pomiędzy ostrzem a skórą jest niezbędne do uzyskania efektu pocałunku w policzek. Więc nie mówimy tu o pianie z puszki, ludzie. Wyciągnij swój pędzel i miseczkę i zacznij się spieniać. Polecamy Wholly Kaw, Barrister and Mann lub Ariana and Evans za ich niesamowitą gładkość i wspaniały efekt po goleniu.

  • Krok Trzeci: Załóż brzytwę

Użyj bezpiecznej maszynki do golenia (lub, dla bardziej odważnych, prostej maszynki), aby uzyskać dokładne, wolne od podrażnień golenie na mokro. Wybierz maszynkę i ostrze, z którymi czujesz się najpewniej. To nie jest czas na eksperymenty. Twoim celem jest perfekcja. A jeśli masz jedną gładką żyletkę, postaraj się o co najmniej jedno przejście w poprzek lub pod prąd, aby uzyskać szczególnie dokładne golenie. Ponieważ prawdopodobnie jesteś już świadomy korzyści płynących z używania golarki z jednym ostrzem na twarzy, a nie z wieloma ostrzami, nie musimy Cię przekonywać, jak bardzo poprawi się stan Twojej skóry. Ale w ramach szybkiego podsumowania: mniej podrażnień + mniej zadrapań i wrastających włosków = zdrowsza skóra. A zdrowa skóra to skóra, którą można całować. Czy widziałeś niektóre z naszych nowszych ofert: Fine Accoutrements Marvel Safety Razor i nową główkę naszej El Capitan CNC Safety Razor?

  • Krok czwarty: Dodaj wodę po goleniu

Skoro mowa o zdrowszej skórze. . . właśnie przeciągnąłeś zaostrzonym kawałkiem stali po swojej twarzy! Nawet przy nawilżającej pianie i pojedynczym, gładkim ostrzu klasycznego golenia na mokro, Twoja skóra doświadczyła pewnych urazów. Weź produkt po goleniu, który odżywi Twoją twarz. Wybór czegoś, co napina, tonizuje i odżywia skórę, doda Ci pewności siebie. . a pewność siebie jest magnetyczna. (Pro-wskazówka: po goleniu użyj balsamu po goleniu, aby naprawdę nawilżyć skórę). Nasza żywność do golenia West Coast Shaving Skin Food ma dokładnie to, czego potrzebuje Twoja skóra. Sprawdź odżywkę do skóry po goleniu West Coast, Oriental

  • Krok piąty: Zwiększ skalę działania

Rozbryzg dodaje przyjemnego zapachu do Twojego golenia, ale jeśli naprawdę chcesz podnieść poprzeczkę (i naprawdę JEST to to, co mamy nadzieję tutaj zrobić), to kup sobie zapach z podpisem! Potrzebujesz wody kolońskiej, wody toaletowej lub wody perfumowanej, którą możesz zabrać ze sobą w ciągu dnia (lub na randkę), aby delikatnie pieścić zmysły każdego, kto się do Ciebie zbliży. Coś o mocniejszym zapachu przyciągnie ją do siebie, połechta jej fantazję, a może nawet sprawi, że zostaniesz pocałowany. Pamiętaj tylko, że w przypadku wody kolońskiej mniej znaczy więcej. (Pro-tip: zachęcaj, nie atakuj.) Niektóre z naszych ulubionych zapachów to Taylor of Old Bond Street Mr Taylor Cologne, Barrister and Mann Eau De Cologne, Cool, Fine Classic Eau De Toilette, Platinum i Stirling Soap Company Eau De Toilette, Sharp Dressed Man.

Komentarze (0)

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria