Top 3 korzyści z używania bezpiecznej brzytwy

Dlaczego warto używać bezpiecznej maszynki do golenia? Korzyści płynące z klasycznego golenia na mokro są liczne, ale poznajmy tylko trzy przekonujące zalety używania bezpiecznej maszynki do golenia. (I nawet nie zamierzam wspominać o ogromnym uznaniu dla mężczyzny, jakie daje skrobanie zaostrzonymi kawałkami stali po szyi).

1. Bezpieczne brzytwy są dla ciebie lepsze!

Yep, po prostu ojciec (lub dziadek) wie najlepiej. Golenie w staroświecki sposób - przy użyciu bezpiecznej maszynki - jest dla Ciebie lepsze. Użycie jednego ostrza powoduje mniej podrażnień niż w przypadku wkładów z wieloma ostrzami sprzedawanych przez wielkie korporacje. Zamiast skrobać twarz 5 razy podczas jednego przejścia, po prostu używasz jednego, bardzo skutecznego ostrza. Mniej skrobania=mniej podrażnień. Ponadto, bezpieczne maszynki są łatwiejsze w czyszczeniu, więc nie gromadzi się na nich tyle złogów. W związku z tym masz mniej infekcji/podrażnień spowodowanych dostaniem się tych wszystkich paskudztw w drobne nacięcia i zadrapania powstałe podczas golenia. Tradycyjne golenie na mokro uwydatnia również wyjątkowo odżywcze mydła i kremy, które ubijasz w ochronną, nawilżającą pianę - jest to o wiele lepsze dla Twojej skóry niż pianki w puszkach z ich chemikaliami i powietrzem, które nie robią prawie nic, aby prawdziwie smarować i chronić Twoją twarz.

Sprawdź również: Dlaczego ostrza brzytwy są tak drogie?

2. Bezpieczne Brzytwy są lepsze dla Twojego portfela!

Tak, po początkowej inwestycji, używanie bezpiecznej maszynki do golenia jest o wiele bardziej opłacalne niż wkładów. Kupowanie drogich wkładów wymiennych do maszynki do golenia będzie Cię kosztować prawie sto dolarów (lub więcej) rocznie, podczas gdy wymiana żyletek do bezpiecznej maszynki do golenia z podwójnymi krawędziami będzie Cię kosztować mniej niż 50 dolarów (najbardziej szczodre szacunki). Wydasz PÓŁ MILIONA tyle na żyletki (teraz to już dużo burritos). Zaopatrz się w żyletki DE (które nie zajmują dużo miejsca) i możesz również zaoszczędzić na gazie, wysyłce, czasie, itp. Jesteśmy pewni, że Twój portfel nam podziękuje. (PRO TIP: Użyj oszczędności na niesamowite mydła, kremy, rozpryski i więcej, które sprawią, że Twoje golenie będzie na wyższym poziomie).

3. Bezpieczna Brzytwa jest lepsza dla Twoich relacji!

Cóż, lubimy tak myśleć. Golenie klasyczną, bezpieczną maszynką jest dokładne i gładkie jak pupcia niemowlęcia (BBS). Dodaj do tego charakterystyczny zapach i z pewnością Twoja ukochana osoba nie będzie mogła się Tobie oprzeć. Pewność siebie uzyskana dzięki dobrej pielęgnacji to długa droga do osiągnięcia magnetycznej pewności siebie. Kiedy dobrze wyglądasz, dobrze się czujesz. A osoby z Twojego otoczenia na pewno to docenią! (Nie znamy nikogo, kto dostał awans po przejściu na bezpieczną maszynkę do golenia, ale lubimy myśleć, że jest to możliwe).

Komentarze (0)

O serwisie

Obszerna wiedza związana z męską pielęgnacją twarzy

Jakich produktów używać do codziennego golenia?
Jak bezpiecznie się golić?
Jakie błędy popełniamy podczas golenia się?

Zadbaj o siebie razem z nami

 

Kontakt

kontakt@szefwszystkichszefow.pl

Galeria